Zarząd Powiatowy PSL w Grodzisku Mazowieckim

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

PSL

Jak wstąpić do PSL

Zgodnie ze statutem Polskiego Stronnictwa Ludowego członkiem PSL może być każdy pełnoletni obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, o ile zostanie przyjęty do koła PSL zgodnie z przepisami statutu Stronnictwa.

więcej >

PSL TV

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

Email Drukuj PDF

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych organizowany przez Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim jest cykliczną imprezą wystawienniczo – handlową dla wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych, naturalnych produktów spożywczych, przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych.

Jarmark odbędzie się 3 czerwca 2012 r. od godz. 11:00 na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Montwiłła w Grodzisku Mazowieckim w ramach dużej imprezy plenerowej z okazji otwarcia po przebudowie Targowiska Miejskiego w programie m.in.

 

  • 11:00 – 12:00 występ Jana Stokowskiego- śpiew i akordeon
  • 12:15 – 12:45 występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą tamburmajora Ryszarda Klechy
  • 13:00 – 13:30 występ zespołu folklorystycznego z Radviliskis
  • 13:30 - 14:00 występ zespołu folklorystycznego z Weiz
  • 15:30 – 21:30 występ śląskiego kabaretu Rak

 
GKS Pogoń w III lidze!

Email Drukuj PDF

To, na co czekał cały piłkarski Grodzisk 55 latstało się faktem, znów GKS Pogoń będzie grała w gronie zespołów trzecioligowych. Po zwycięstwie 1:0 oraz remisie Pilicy w Sokołowie Podlaskim, drużyna grodziskiej Pogoni wywalczyła awans do 3 ligi!

Gratulujemy całej drużynie oraz trenerowi!

Gość Radia Bogoria - nagranie

Email Drukuj PDF

Tych, którym nie udało się posłuchać dzisiejszego wywiadu z Prezesem Zarządu Powiatowego PSL - Andrzejem Kopciem, w Radio Bogoria, zapraszamy do wysłuchania nagrania: Gość Radia Bogoria 25 maja 2012 r.

Gość Radia Bogoria

Email Drukuj PDF

W piątek (25 maja) o godzinie 10.30 gościem audycji Gość Radia Bogoria będzie Andrzej Kopeć - Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Grodzisku Mazowieckim.

Zapraszamy do wysłuchania audycji na 94,5 FM lub www.radiobogoria.pl

Rodzinny piknik

Email Drukuj PDF

Fundacja Rozwoju ma zaszczyt zaprosić na ludową majówkę: „Rodzinny piknik na A2”, która odbędzie się 27 maja 2012 r. w Natolinie (przy wjeździe na autostradę A2). Piknik zorganizowany jest z okazji Święta Ludowego i stanowi część krajowych obchodów tego święta.

Gościem honorowym festynu będzie Wicepremier, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak.

Początek festynu godzina 14.00


Poprawiony: środa, 13 czerwca 2012 08:57

Strona 32 z 33